O nas

Architekt

Anna Kryńska

Anna Kryńska – absolwentka Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie, zakończyła studia na kierunku Architektura wnętrz z bardzo dobrym wynikom i tytułem inżyniera architekta wnętrz. Ukończyła również podyplomowa szkole „PROARTES” Studium Sztuk plastycznych i technik wizualnych w Warszawie. W swojej firmie od początku dąży do stworzenia silnej marki-loga, z którym każdy klient będzie kojarzył to co najlepsze. Rzetelność, Elastyczność, wysoką jakość wykonania, cena adekwatną do jakości.


Motto firmy brzmi w pięciu krokach zaprojektujesz swoje mieszkanie. Każdy z tych kroków to ciężka praca projektantów aby w łatwy sposób inwestor urządził wymarzone wnętrze. 
W zespole firmy pojawiają się projektanci którzy podzielają pasje i politykę firmy. Każdy wnosi coś nowego do niej jak i do projektów. Są osoby z doświadczeniem zawodowym ale również wykształceniem kierunkowym. 

Działalność projektowa rozpoczęłam w 2013 roku. Poprzednie lata mojej pracy to zdobywanie doświadczenia w branży. Po 2 latach pracy w biurach projektowych los postawił na mojej drodze liczne grono własnych Klientów. Całe serce włożone w projekty i współpracę z Inwestorami sprawiły że firma z każdym rokiem rozwija się. Nie zwalniamy tempa, nie obniżamy jakości usług.

Każdy projekt to wiele godzin ciężkiej pracy zespołu projektantów z różnych dziedzin. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, z zaangażowaniem, uważnie słuchając wymagań Inwestorów. Projekty powstają w wyniku starannej analizy kontekstu przestrzennego, funkcjonalnego, kulturowego oraz potrzeb klienta. Kluczowym dla mnie zadaniem jest stworzenie założenia dopasowanego do oczekiwań klienta, oraz budżetu planowanej inwestycji. Ponadto lata praktyki, szkoleń pozwoliły na wypracowanie znajomości z wieloma wykonawcami, dostawcami i firmami z branży. Dzięki temu nasz klient otrzymuje kompleksową opiekę przy realizacji projektu oraz zamówień. Projektowanie wnętrz to moja życiowa pasja która nigdy się nie znudzi.

Architekt Wnętrz - My Way Design - Biuro